V posledních týdnech, a hlavně díky Vánocům, které přinesly spoustu nových Android telefonů pod stromeček, se razantně zvýšil počet stažení aplikací z naší dílny. Jenom u aplikace Meteor se jedná o 45% nárůst oproti jiným měsícům. Podobně vysoký nárůst zaznamenala také aplikace Slevoid, k čemuž mimochodem přispělo, že byla vybrána do Velikonoční ošatky od Vodafonu (článek zde). V poslední řadě se výrazně zvýšil počet stažení u aplikace Sněhové zpravodajství, které dosáhlo 9800 stažení a stále roste.

U všech výše zmíněných aplikací se na android marketu objevuje čím dál více pozitivních hodnocení a recenzí za něž děkujeme.

Jenom Meteor, z celkových 75 000 stažení, byl hodnocen 1834x a má celkové hodnocení 4,8, což je výborná známka a vypovídá o vysoké kvalitě zpracování a užitné hodnotě aplikace. Záporné hodnocení získal Meteor pouze 14x, což pouze potvrzuje co bylo řečeno před chvílí.

Z těchto statistik, hodnocení a recenzí, které se objevují nejenom na android marketu si dovolujeme říci, že naše aplikace patří mezi nejlepší Android aplikace.